Prázdniny jsou tady a s nimi i dovolené a výlety. Udělat si dobrou svačinu na nějakou výpravu není nic složitého. Ale ruku na srdce, nebude to po dvacáté páté zase houska s máslem a sýrem? Variant je však určitě mnohem víc. Chce to jen zapojit trochu fantazie, nebo číst dále. Nabízím vám pár obecných tipů na možné varianty a kombinace a čtyři konkrétní recepty. Nebojte se zkusit něco nového a zpestřit si už tak příjemný zážitek.

Sdílet článek
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.