Jubilejní desátý ročník Golf pro Paraple

Sdílet galerii

Po roční přestávce se opět uskutečnil Golf pro Paraple. Jubilejní desátý ročník se konal ve dnech 13. a 14. 8. 2020, na golfovém hřišti Cihelny Golf & Wellness Resort Karlovy Vary. Turnaj připravila agentura WBC Group a vynesl Centru Paraple přes půl milionu korun.

Herní den zahájil prezident České golfové federace Zdeněk Kodejš. Zúčastnilo se celkem 92 hráčů ve 23 flightech, mezi kterými bylo 17 hendikepovaných golfistů z České golfové asociace hendikepovaných (CZDGA) a osobnosti jako například Dušan Salfický, Jan Čaloun, Jaroslav Špaček, Zbigniew Czendlik, manželé Muchovi, Ondřej Hejma, Michal Dusík, David Pospíšil, manželé Trojanovi, Marek Eben, Jaromír Bosák, Jan Hrubeš, Kryštof Michal, Matouš Rajmont a další. Golf nebyl jediný způsob, jak bylo možné Centrum Paraple podpořit. Součástí večerního programu byla dražba podepsaných dresů hokejistů, podepsaná hokejka od Jaromíra Jágra, mikiny od Leoše Mareše či speciální limitovaná edice láhve z Palírny U Zeleného stromu.

„Desátý ročník turnaje se velmi vydařil. Díky práci Zuzany a Martina, hlavních organizátorů, se charitativní turnaj přiblížil kvalitě turnajů soutěžních, a proto chystáme na příští rok turnaj dvoudenní s eliminací. Vybraná částka je úžasná, neuvěřitelný výsledek přinesla i dražba dodaných artefaktů. Veškerý zisk bude použit na službu pobytové sociální rehabilitace,“ zhodnotil letošní ročník ředitel David Lukeš.

Za podporu děkujeme:
Generální partneři – Kooperativa a Metrostav
Hlavní partneři – Elte, Skupina ČEZ, VW Financial Services a Cihelny Golf a Wellness resort
Partneři – Aba, Český golfový klub, DB Schenker, EKP, Emco, Golf digest, Golfplan, Grimax, Heckl, Majkl, La Lorraine, my.pled, Noesis komunikace, OKpool.cz, Seva, StatiCAL, Škoda Auto, The ChilliDoctor, Trigema, Ulimex, 1Step, Varia s.r.o., WBC Group

Za občerstvení na hřišti děkujeme:
La Lorraine, Replay Dorant Catering, AtomicDrinks, Palírna U Zeleného stromu, Emco a Plzeňský Prazdroj

Sdílet galerii
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.