OREA Hotels & Resorts, nový hlavní partner Centra Paraple 

Sdílet článek

OREA je tradiční značka ve svém oboru stejně jako Centrum Paraple. To ale není to jediné, co nás spojuje. Spojují nás i stejné hodnoty v poskytování nejlepších a hlavně komplexních služeb pro naše klienty. Při návštěvě jednotlivých hotelů provozovaných pod značkou OREA Hotels & Resort s cítíte velmi příjemnou atmosféru a snahu vyjít vám vstříc a splnit vaše přání. 

Naše spolupráce nespočívá jen ve finanční podpoře Centra Paraple, ale také ve vzájemném rozvíjení myšlenky tvorby společenského prostředí bez předsudků a překážek. Patří sem například odstraňování architektonických bariér, kdy se společně snažíme zpřístupnit všechny hotely OREA a zajistit odpovídající zázemí pro pohodlné ubytování lidí se specifickými potřebami včetně komunikačních tak, aby se každý návštěvník cítil bezpečně jako ve svém domácím prostředí. Právě tyto bariéry jsou často důvodem, proč se lidé s hendikepem bojí opouštět své domovy.

Těšíme se na spolupráci a rozvíjení společných projektů, které představíme v první polovině roku 2022.

„Poslední dva roky byly pro všechny komplikovanější než obvykle, v našem oboru obzvláště. My v OREA ale věříme, že ti, kteří nezapomínají i v těžkých chvílích na ostatní a pomáhají tam, kde to dává opravdu smysl, nakonec získají rozhodně víc než jen dobrý pocit!“ 

Gorjan Lazarov,
generální ředitel OREA Hotels & Resorts

OREA – největší česká hotelová značka

Na nejkrásnějších místech České republiky nabízí osmnáct destinací a každým rokem jich přibývá. Ať už hledáte kouzlo místa, bezstarostné ubytování, tu nejlepší snídaní, kávu přímo od baristy, nebo wellness odpočinek, v OREA každý rok najdete ještě příjemnější prostředí, lepší služby a usměvavější personál, prostě unikátní zážitek, o který se budete chtít podělit.

Sdílet článek
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.