Akce POĎ SI, které se konaly v průběhu celého léta a to pravidelně každý čtvrtek od 18:00 do 20:00 hodin v termínu od 2. 7. do 27. 8. v Praze v ulici Korunní 41. Mohli jste si připomenout atmosféru letních koncertů a přijít si vychutnat a užít písně Báry Polákové v akustické podobě, které známá zpěvačka zahrála a zazpívala ve prospěch Centra Paraple před svým nově otevřeným krámkem na Vinohradech. Příchozí návštěvníci a náhodní kolemjdoucí měli možnost zaslat dárcovskou SMS zprávu a dozvědět se o poslání Centra Paraple a jeho činnosti.

Tohoto spojení si velmi vážíme a děkujeme, že pomáháte těm, kteří to potřebují.

Sdílet galerii
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.