Vyrazili jsme s klienty na malý výlet do Průhonického rozkvetlého parku. Bylo krásně! Sluníčko svítilo, ptáci zpívali, klienti se usmívali – pod rouškami samozřejmě, ale podle očí člověk přeci jen úsměv pozná. 🙂 

Všude byly rozkvetlé keře a park hrál všemi barvami. Cesta parkem byla příjemná, jen se asistujícím někdy hůře v maskách do kopců dýchalo. A tak jsme výlet zakončili zaslouženou a odpočinkovou zastávkou v kavárničce. 

Bylo to super! Posilovna, relaxace, skupinová terapie, odpočinek a radost – vše v jednom!

Sdílet galerii
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.