S Parapletem na zahradě | #kulturažije na Mall.tv

Sdílet galerii

Nouzový stav a situace způsobená koronavirem v České republice se negativně podepsali i na našem Centru Paraple. V souvislosti s nouzovým stavem jsme museli Paraple uzavřít a přesunout tak naše hlavní fundraisingové akce. Dohromady to pro nás znamená propad v příjmech ve výši 2 miliony korun.

Dne 6. 5. 2020 jsme uspořádali sbírku u příležitosti on-line koncertu na zahradě Centra Paraple. Celým večerem Vás provedly moderátorky Iva Pazderková a Jana Plodková. Zazářil zpěvák Thom Artway a akrobatická skupina Losers Cirque Company. Všem dárcům mnohokrát děkujeme. 

Naše poděkování patří i našim partnerům, sponzorům a vám všem, kteří pomáháte naší finanční ztrátu zmírnit.

Sdílet galerii
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.