Sejdeme se na zahradě letos podruhé

Sdílet galerii

Pěkné počasí a bohatý program přilákaly ve čtvrtek 20. 8. 2020 na akci Sejdeme se na zahradě mnoho návštěvníků. Atmosféra se nesla v duchu rodinného dopravního a zábavného odpoledne pro děti, které měly možnost udělat si řidičský průkaz a vyzkoušet jízdu na dopravním hřišti nebo jak fungují opilecké brýle.

Také nechyběla zábava v podobě skákací nafukovací Škodovky a trampolíny, vytváření modelu ze stavebnice, zapojení se do soutěže s omalovánkami a v neposlední řadě jsme dětem dopřáli pohlazení, pomuchlání a podrbání asistenčních pejsků, kteří sklidili mimořádně velký úspěch. Rodiče se v relax zónách zaposlouchali do balkánských rytmů kapely Czardashians a po setmění letní kino nabídlo film Dogman. Celou zdařilou akcí provázel návštěvníky moderátor Centra Paraple Václav Uher.

Krásné odpoledne i večer, děkujeme všem, kteří se na tom podíleli.

Sdílet galerii
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.