Sejdeme se na zahradě – rodinné odpoledne

Sdílet galerii

Čtvrteční odpoledne v zahradě Centra Paraple v pražských Malešicích patřilo dětem. Počasí nás nezklamalo a atmosféra byla báječná. Na programu dne byla spousta zábavy a radosti. Děti dováděly ve skákací nafukovací Škodovce, na trampolíně a v labyrintu.

Kdo chtěl a nebál se, mohl vyzkoušet chůzi po slackline. Nechyběla jízda v elektrických autíčkách a na koloběžkách. Na akci se podílela i jednotka Hasičského záchranného sboru z Prahy Chodova, zvídavé děti tak mohly nahlédnout do útrob zásahového vozidla. Mimořádnému zájmu se těšilo malování na obličej a úspěch měli asistenční pejsci.

Děkujeme všem, kteří se na tom podíleli.

Sdílet galerii
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.