ŠKODA AUTO PŘEDALA CENTRU PARAPLE ČTYŘI NOVÉ VOZY

Sdílet článek

Ve čtvrtek 22. července, v rámci letní akce Sejdeme se na zahradě, proběhlo slavnostní předání čtyř nových vozů od společnosti ŠKODA AUTO. Klíče od zástupců našeho partnera mobility symbolicky převzal prezident Centra Paraple, pan Zdeněk Svěrák. Vozový park Centra Paraple se tak nově sestává z modelů Octavia, Superb (dvakrát) a elektromobilu Enyaq.

Centrum Paraple vozy využívá při svých každodenních aktivitách. Krasavci z mladoboleslavské automobilky jsou nenahraditelnými pomocníky při běžných „popojížďkách“, stejně jako při mimořádných výjezdech za klienty či při pravidelně konaných tematických progra-mech se zaměřením na sport. Nezastupitelnou úlohu však sehrávají i při sociálně-rehabilitačních pobytech přímo v Centru Paraple, kde klientům slouží jako „výukový materiál“ při nácviku přesunů a pro představení programu ŠKODA Handy v celé šíři jeho možností.

ŽIVOT JE JÍZDA, ŠKODA NEVYJET!

Sdílet článek
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.