Česká televize dne 27. 11. 2021 odvysílala jedenáctý ročník taneční reality show StarDance a již popáté dala této soutěži i charitativní rozměr, a to podporou Centra Paraple.

Účastníky letošní StarDance jsou herci Simona Babčáková, Pavel Trávníček, Zdeněk Godla, Jan Cina nebo Marika Šoposká. Hudební scénu bude reprezentovat Tereza Černochová a Mirai Navrátil. Dále soutěží také farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká a za sportovce vystupuje tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a krasobruslař Tomáš Verner. Pořadem nás opět provedli moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben.

Za Centrum Paraple to roztočili jeho klienti Rozálie Niké Mošovská, Adriana Hartman Augustínová, Stanislav Zatloukal, Miroslav Grill a Marcel Syrůček.

Více informací na stardanceproparaple.cz.

Sdílet galerii
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.