Tematický program – Týden pohybových aktivit

Sdílet galerii

S velkým očekáváním jsme letos vyhlíželi Týden pohybových aktivit, kterým se otevírá letní sezóna pohybového úseku Centra Paraple. Byl zaměřený na všeobecné sporty a proběhl od 24. 5. do 29. 5. 2021. Klienti si mohli vyzkoušet spoustu sportů pod dohledem instruktorů. Boccia, stolní tenis, handbike, lukostřelba, střelba ze sportovní vzduchovky, jízdu na koni, orientační běh/jízdu, stav beztíže ve větrném tunelu a další. Vše proběhlo s radostí a těšíme se na další!

Sdílet galerii
Aktuality

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Jsme oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.

Napište nám
Bezplatná objednávka tištěného Magazínu Paraple.

Každý rok vám ve schránce přistanou čtyři výtisky.